AktuelnoVanredni, dopunski i razredni ispiti

Aprilski ispitni rok

Raspored polaganja vanrednih i dopunskih ispita
u aprilskom ispitnom roku
šk. 2017/2018.god.

Red.Datum i vreme polaganjaNaziv predmetaKomisijaKandidat
1.Ponedeljak

16.4.2018.g.

12:40

Uvod u ekonomiju1. Saša Biković -pred1. Ristić Marko kom-oIr dopunski
2.Pavlović Zvezdica
3. Lidija Eskić
2.Ponedeljak

16.4.2018.g.

12:40

Osnovi ekonomije1. Saša Biković -pred1. Vasiljević Anastasija TT Ir dopunski
2.Pavlović Zvezdica
3. Lidija Eskić
3.Utorak

17.4.2018.g.

10:55

Biologija1.Sanja Apostolov –pred1. Vasiljević Anastasija TT Ir dopunski
2.Milica Žikić
3.Ivana Bujak
4.Utorak

17.4.2018.g.

12:40

Osnovi  prava1.  Biković Saša -pred2. Ristić Marko kom-oIr dopunski
2.Trajković Violeta
3. Radmila Tomić Bogdanović
5.Četvrtak

20.4.2018.g.

11:00

Hemija1.Sanja Apostolov–pred1. Vasiljević Anastasija TT Ir dopunski
2.Jasmina Petrović
3.Kunčak Danijela
6.Četvrtak

20.4.2018.g.

14:20

Francuski jezik 2. strani1.Stefana Krstić-pred

2.Valentina Popović

3. Vesna Nikolić Popović

1. Krstić Milica tt-o  IVr

2.Nikolić Branislav kom-oIr dopunski

3. Ristić Marko kom-oIr dopunski

 

Raspored polaganja vanrednih ispita u aprilskom ispitnom roku
šk. 2017/2018.god

 

Red.br.Datum i vreme polaganjaNaziv predmetaKomisijaKandidat
1.PonedeljakZaštita  na radu i zaštita od požara1.Sonja Kiš -pred1.  Šabazović Dušan  TO  IVr
16.4.2018.g.2. Sanja Apostolov
U 11:453. Milena Doberšek
2.UtorakVerska nastava1.Brankica Mihajlović Ilić1.Ilić Anđela PA Ir
17.4.2018.g.2Živanović Uroš
U 9:403.Miloš Jankovićveroučitelj
3.UtorakSlužba obezbeđenja1. Biković Saša-pred1.  Šabazović Dušan  TO  IVr
17.4.2018.g.2.Trajković Violeta
U 12:403. Radmila Tomić Bogdanović
4.UtorakOsnovi  pravnih postupaka1.  Biković Saša -pred1.  Šabazović Dušan  TO  IVr
17.4.2018.g.2.Trajković Violeta
U 13:103. Radmila Tomić Bogdanović
5.UtorakPreduzetništvo1. Marjanović Olivera-pred1. Vasiljević Nikola   IIIr  kuvar
17.4.2018.g.2. Elena Spasić Mitranović2. Ignjatović Filip  IIIr  kuvar
U 13:103.  Ivanišević Vidosava3.  Ilić Anđela PA Ir
6.UtorakMuzička kultura1.Ivana  Ilić Dinić-pred1. Ilić Anđela PA Ir
17.4.2018.g.2.Dinić Milan
U 14:303.Marić Snežana
7.UtorakIzborni sport1. Sanja Apostolov-pred.1. Ilić Anđela PA Ir
17.4.2018.g.2. Sonja Kiš
U 15:303. Trutić Marko
8.UtorakBorilačke veštine1. Sanja Apostolov-pred.1.  Šabazović Dušan  TO  IVr
17.4.2018.g.2. Sonja Kiš
U 15:30Trutić Marko
9.SredaSistem obezbeđenja1.   Sanja Apostolov  -pred1.  Šabazović Dušan  TO IIIr
18.4.2018.g.2. Radmila Tomić Bogdanović
U 14:203.  Trajković Violeta
10.SredaOsnove usluživanja1.  Sanja Apostolov  -pred1. Vasiljević Nikola   IIIr  kuvar
18.4.2018.g.2.   Petrović Mladen2. Ignjatović Filip  IIIr  kuvar
U 15:003.   Zajić Slađana
11.PetakKuvarstvo1.Spasojević Danijel-pred.1. Vasiljević Nikola   IIIr  kuvar
20.4.2018.g.2. Zajić Slađana2. Ignjatović Filip  IIIr  kuvar
U 14:203. Ever Juklen
12.PetakNacionalne kuhinje1. Spasojević Danijel-pred.1. Vasiljević Nikola   IIIr  kuvar
20.4.2018.g.2. Zajić Slađana2. Ignjatović Filip  IIIr  kuvar
U 15:003. Ever Juklen