Утисци са Сајма виртуелних предузећа у Чачку

У периоду од 12. до 14. маја, у Чачку, наша школа учествовала је на 7. Сајму виртуелних предузећа који је, због учесника из Црне Горе и Босне и Херцеговине, попримио међународни карактер.  На сајму је укупно учествовало 26 виртуелних предузећа.

Представник  наше школе било је виртуелно привредно друштво „Аir sky“ и ученице трећег разреда образовног профила финансијски администратор: Јелена Пушица, Дора Николић и Мила Владисављевић са наставницом економске групе предмета Соњом Стаменковић.

Виртуелна привредна друштва су по први пут вреднована у чак 10 категорија.

Наше привредно друштво  освојило је:

Прво место у категорији Најбоља реклама и

Друго место у категорији Најбоља Power Point презентација.

На основу постигнутих резултата може се закључити да наша школа поново поставља стандарде у приказу сајамског пословања.

Посвећеност пословању, али и уживање у раду наших ученица током сајамског пословања,​ можете видети из фотографија које следе…