Utisci sa Sajma virtuelnih preduzeća u Čačku

U periodu od 12. do 14. maja, u Čačku, naša škola učestvovala je na 7. Sajmu virtuelnih preduzeća koji je, zbog učesnika iz Crne Gore i Bosne i Hercegovine, poprimio međunarodni karakter.  Na sajmu je ukupno učestvovalo 26 virtuelnih preduzeća.

Predstavnik  naše škole bilo je virtuelno privredno društvo „Air sky“ i učenice trećeg razreda obrazovnog profila finansijski administrator: Jelena Pušica, Dora Nikolić i Mila Vladisavljević sa nastavnicom ekonomske grupe predmeta Sonjom Stamenković.

Virtuelna privredna društva su po prvi put vrednovana u čak 10 kategorija.

Naše privredno društvo  osvojilo je:

Prvo mesto u kategoriji Najbolja reklamai

Drugo mesto u kategoriji Najbolja Power Point prezentacija.

Na osnovu postignutih rezultata može se zaključiti da naša škola ponovo postavlja standarde u prikazu sajamskog poslovanja.

Posvećenost poslovanju, ali i uživanje u radu naših učenica tokom sajamskog poslovanja,​ možete videti iz fotografija koje slede…