Предавање о невербалној комуникацији из угла једног глумца

Ученици трећег и четвртог разреда наше школе су одмах након првомајских празника имали јединствену прилику да присуствују веома интересантном предавању о невербалној комуникацији.

Наиме,  у четвртак 4. маја у организацији Универзитета Сингидунум  нашу школу је посетио глумац и пантомимичар Марко Стојановић који је на оригиналан и забаван начин ученицима представио тему „Невербална комуникација“. Ова увек актуелна тема, значајна како у приватној тако и у пословној сфери живота  је представљена кроз низ примера и на инспиративан начин.

Предавање је било поучно али и врло занимљиво, предавач је на врло приступачан начин укључио и ученике у своје излагање а крајњи утисци су врло позитивни!

Захваљујемо Марку Стојановићу на овом корисном и упечатљивом предавању али и Универзитету Сингидунум те PR менаџеру Предрагу Обрадовићу на организацији! 🙂