AktuelnoRazno

Predavanje o neverbalnoj komunikaciji iz ugla jednog glumca

Učenici trećeg i četvrtog razreda naše škole su odmah nakon prvomajskih praznika imali jedinstvenu priliku da prisustvuju veoma interesantnom predavanju o neverbalnoj komunikaciji.

Naime,  u četvrtak 4. maja u organizaciji Univerziteta Singidunum  našu školu je posetio glumac i pantomimičar Marko Stojanović koji je na originalan i zabavan način učenicima predstavio temu „Neverbalna komunikacija“. Ova uvek aktuelna tema, značajna kako u privatnoj tako i u poslovnoj sferi života  je predstavljena kroz niz primera i na inspirativan način.

Predavanje je bilo poučno ali i vrlo zanimljivo, predavač je na vrlo pristupačan način uključio i učenike u svoje izlaganje a krajnji utisci su vrlo pozitivni!

Zahvaljujemo Marku Stojanoviću na ovom korisnom i upečatljivom predavanju ali i Univerzitetu Singidunum te PR menadžeru Predragu Obradoviću na organizaciji! 🙂