Besplatna RARIS obuka za izradu biznis plana

U našoj školi je 20. septembra održana prezentacija u organizaciji RARIS-a (Regionalne agencije za razvoj Istočne Srbije). Prisutni učenici su se upoznali sa dugogodišnjim radom ove agencije, kao i sa njenim ciljem – podrška razvojnim inicijativama koje se zasnivaju na institucionalnom povezivanju i partnerstvu koji vode ka održivom razvoju istočne Srbije.
Takođe, učenici su imali priliku da čuju da grad Bor u saradnji sa RARIS-om radi na daljem razvoju projekta: Regionalni industrijsko tehnološki park – RITP.
Svim zainteresovanim učenicima je data mogućnost da se prijave za besplatnu obuku u vezi sa pokretanjem sopstvenog biznisa u sferi preduzetništva, koja će se odvijati u našoj školi. Nakon savladane obuke učenici će dobiti sertifikate koji imaju validnost i van granica Srbije.
Od biznis ideje, do biznis plana!