Национално такмичење „Пословни изазов“

Donosimo lepe vesti sa nacionalnog takmičenja Poslovni izazov. Podsetimo se, naši učenici odeljenja IV3 (turističko-hotelijerski tehničar) Kristina Šolajić i David Tadić su zbog odličnih rezultata na regionalnom takmičenju učestvovali na nacionalnom takmičenju „Poslovni izazov“ koje je 1. i 2. februara održano u Beogradu. Ove godine je takmičenje okupilo čak 85 učenika iz 67 srednjih škola iz cele Srbije.
Učenici su predstavili svoje biznis ideje na zadatu temu iz oblasti obrazovanja, a grupa naše Kristine Šolajić je osvojila visoko drugo mesto čime su obezbedili učešće u Poslovnom izazovu Zapadnog Balkana koje će biti održano u aprilu u nekoj od država u okruženju.
Zahvaljujemo Kristini i Davidu, kao i njihovoj mentorki Eleni Spasić Mitranović na odličnom predstavljanju naše škole.
Čestitamo Kristini na izuzetnom plasmanu i želimo joj mnogo uspeha na narednom nivou takmičenja! 💖💖