Zlatna medalja na sportskom takmičenju

Naša učenica drugog razreda na obrazovnom profilu turistički tehničar, Anastasija Đurić ostvarila je izuzetan uspeh na sportskom takmičenju Centralne Srbije u karateu. Anastasija je osvojila zlato a pročitajte šta je napisala o svom uspehu:
„Karate treniram već šest godina, i bila sam učesnik velikog broja takmičenja. Poslednje takmičenje, i za mene veoma uspešno, jeste školsko prvenstvo Centralne Srbije, na kome sam uz veliki trud i napor, kako svoj, tako i svog trenera, uspela da se izborim za prvo mesto i osvojim zlatnu medalju. Takmičenje se održalo 13.03.2021. u Čačku, sa izrazito velikom konkurencijom od čak 700 učesnika i 250 škola.
O tome koliko je važno samo takmičenje, govori činjenica da na diplomama stoji izuzetno zvučno ime Organizatora (Ministarstva omladine i sporta, Vlade Republike Srbije), kao i potpis predsednika Saveza za školski sport Srbije, gospodina Željka Tanaskovića.
Izuzetnu zahvalnost dugujem svom treneru na požrtvovanosti i marljivom radu, kao i razrednoj, porodici, prijateljima na velikom podršci.“
Želimo Anastasiji još mnogo osvojenih medalja!