Obrazovni program za srednjoškolce „Kad porastem biću…“

Organizacija Connecting nas je obavestila da i ove godine sprovode obrazovni program „Kad porastem biću…   namenjen učenicima srednjih škola.  Program se sastoji iz 5 celina: 1. Informisanje mladih, putem digitalne kampanje i uživo, putem 1-časovnih vršnjačkih radionica koje se dešavaju u tačno 10 gradova širom Srbije; 2. Unapređenje „mekih veština”, priprema za kamp, kroz onlajn vebinare i kurseve na temu timskog rada i asertivne komunikacije;  3. Kad porastem biću… kamp, 6 -dnevni letnji kamp koji se dešava u istraživačkoj stranici Petnica; 4. 3-mesečni mentorski program, 1:1 rad sa profesionalcima iz različitih industrija; 5. Sajam praksi,  jednodnevni događaj tokom kojeg najbolje kompanije sa ovih prostora upoznaju i predstavljaju svoje programe praksi.

Program je polu-subvencionisan odnosno učesnici plaćaju deo kotizacije.

Više o programu i načinu prijave možete pročitati na sledećem linku – http://obrazovanje4revoluciju.rs/kad-porastem-bicu/