Категорија: Vanredni, dopunski i razredni ispiti

Pripremna nastava za dopunski ispit

12 јуна 19
Zoran Milojević
No Comments

Raspored pripremne nastave za dopunski ispit u junskom ispitnom roku šk. 2018/2019. godine

Predmet Dan Vreme Učenik
Francuski jezik
9  časova
Sreda, 12.06. 09:40-11:55 Anđelović Aleksa IV-4
Četvrtak, 13.06. 09:40-11:55
Petak, 14.06. 09:40-11:55

Pripremna nastava za popravni ispit

12 јуна 19
Zoran Milojević
No Comments

Raspored pripremne nastave za popravni ispit završnih razreda u junskom ispitnom roku šk. 2018/2019. godine

Predmet Dan Vreme Učenik
Računovodstvo

12  časova

Sreda, 12.06. 08:55-14:15 Zdravković Sara IV-1

Jevtić Anđela IV-1

 

Četvrtak, 13.06. 08:00-09:40
Petak, 14.06. 10:55-14:15
Engleski jezik

6 časova

 

Sreda, 12.06. 08:00-09:40 Đorđević Stefan  IV-2

Aliji Anabela  IV-2

Simić Stefan  IV-2

Petak, 14.06. 08:00-11:40
Matematika
9 časova
Sreda, 12.06. 12:50-14:30 Mitić Nikola IV-2
Četvrtak, 13.06. 10:00-13:30
Petak, 14.06. 09:00-10:30
Sociologija sa pravima građana
6 časova
Sreda, 12.06. 07:20-08:45 Mitić Nikola IV-2
Četvrtak, 13.06. 11:50-13:30
Petak, 14.06. 07:20-08:45
Ustav i prava građana
3 časa
Sreda, 12.06. 11:50-12:35 Zdravković Lazar IV-3
Četvrtak, 13.06. 07:20-08:45

Raspored pripremne nastave junskom ispitnom roku šk. 2018/2019. godine

31 маја 19
Zoran Milojević
No Comments

Raspored pripremne nastave za razredni ispit završnih razreda u junskom ispitnom roku šk. 2018/2019. godine možete preuzeti na sledećem linku: RASPORED

Raspored u junskom ispitnom roku

14 јуна 18
Zoran Milojević
No Comments

Detaljan raspored možete da pogledate na sledećem linku … JUNSKI ISPITNI ROK

Aprilski ispitni rok

13 апр 18
Zoran Milojević
No Comments

Raspored polaganja vanrednih i dopunskih ispita
u aprilskom ispitnom roku
šk. 2017/2018.god.

Red. Datum i vreme polaganja Naziv predmeta Komisija Kandidat
1. Ponedeljak

16.4.2018.g.

12:40

Uvod u ekonomiju 1. Saša Biković -pred 1. Ristić Marko kom-oIr dopunski
2.Pavlović Zvezdica
3. Lidija Eskić
2. Ponedeljak

16.4.2018.g.

12:40

Osnovi ekonomije 1. Saša Biković -pred 1. Vasiljević Anastasija TT Ir dopunski
2.Pavlović Zvezdica
3. Lidija Eskić
3. Utorak

17.4.2018.g.

10:55

Biologija 1.Sanja Apostolov –pred 1. Vasiljević Anastasija TT Ir dopunski
2.Milica Žikić
3.Ivana Bujak
4. Utorak

17.4.2018.g.

12:40

Osnovi  prava 1.  Biković Saša -pred 2. Ristić Marko kom-oIr dopunski
2.Trajković Violeta
3. Radmila Tomić Bogdanović
5. Četvrtak

20.4.2018.g.

11:00

Hemija 1.Sanja Apostolov–pred 1. Vasiljević Anastasija TT Ir dopunski
2.Jasmina Petrović
3.Kunčak Danijela
6. Četvrtak

20.4.2018.g.

14:20

Francuski jezik 2. strani 1.Stefana Krstić-pred

2.Valentina Popović

3. Vesna Nikolić Popović

1. Krstić Milica tt-o  IVr

2.Nikolić Branislav kom-oIr dopunski

3. Ristić Marko kom-oIr dopunski

 

Raspored polaganja vanrednih ispita u aprilskom ispitnom roku
šk. 2017/2018.god

 

Red.br. Datum i vreme polaganja Naziv predmeta Komisija Kandidat
1. Ponedeljak Zaštita  na radu i zaštita od požara 1.Sonja Kiš -pred 1.  Šabazović Dušan  TO  IVr
16.4.2018.g. 2. Sanja Apostolov
U 11:45 3. Milena Doberšek
2. Utorak Verska nastava 1.Brankica Mihajlović Ilić 1.Ilić Anđela PA Ir
17.4.2018.g. 2Živanović Uroš
U 9:40 3.Miloš Jankovićveroučitelj
3. Utorak Služba obezbeđenja 1. Biković Saša-pred 1.  Šabazović Dušan  TO  IVr
17.4.2018.g. 2.Trajković Violeta
U 12:40 3. Radmila Tomić Bogdanović
4. Utorak Osnovi  pravnih postupaka 1.  Biković Saša -pred 1.  Šabazović Dušan  TO  IVr
17.4.2018.g. 2.Trajković Violeta
U 13:10 3. Radmila Tomić Bogdanović
5. Utorak Preduzetništvo 1. Marjanović Olivera-pred 1. Vasiljević Nikola   IIIr  kuvar
17.4.2018.g. 2. Elena Spasić Mitranović 2. Ignjatović Filip  IIIr  kuvar
U 13:10 3.  Ivanišević Vidosava 3.  Ilić Anđela PA Ir
6. Utorak Muzička kultura 1.Ivana  Ilić Dinić-pred 1. Ilić Anđela PA Ir
17.4.2018.g. 2.Dinić Milan
U 14:30 3.Marić Snežana
7. Utorak Izborni sport 1. Sanja Apostolov-pred. 1. Ilić Anđela PA Ir
17.4.2018.g. 2. Sonja Kiš
U 15:30 3. Trutić Marko
8. Utorak Borilačke veštine 1. Sanja Apostolov-pred. 1.  Šabazović Dušan  TO  IVr
17.4.2018.g. 2. Sonja Kiš
U 15:30 Trutić Marko
9. Sreda Sistem obezbeđenja 1.   Sanja Apostolov  -pred 1.  Šabazović Dušan  TO IIIr
18.4.2018.g. 2. Radmila Tomić Bogdanović
U 14:20 3.  Trajković Violeta
10. Sreda Osnove usluživanja 1.  Sanja Apostolov  -pred 1. Vasiljević Nikola   IIIr  kuvar
18.4.2018.g. 2.   Petrović Mladen 2. Ignjatović Filip  IIIr  kuvar
U 15:00 3.   Zajić Slađana
11. Petak Kuvarstvo 1.Spasojević Danijel-pred. 1. Vasiljević Nikola   IIIr  kuvar
20.4.2018.g. 2. Zajić Slađana 2. Ignjatović Filip  IIIr  kuvar
U 14:20 3. Ever Juklen
12. Petak Nacionalne kuhinje 1. Spasojević Danijel-pred. 1. Vasiljević Nikola   IIIr  kuvar
20.4.2018.g. 2. Zajić Slađana 2. Ignjatović Filip  IIIr  kuvar
U 15:00 3. Ever Juklen

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ И ДОПУНСКИХ ИСПИТА У НОВЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2017/2018.год.

18 нов 17
Sanja Apostolov
No Comments
Ред.

бр.

Датум и време полагања Назив предмета Кандидат
1. Понедељак

20.11.2017.г.

У 11:00

Заштита од пожара и заштита на раду 1.  Шабазовић Душан  ТО IIIр
 2. Понедељак

20.11.2017.г.

У 14:25

Историја уметности 1. Тодосијевић Лена  тт IVр
 3. Понедељак

20.11.2017.г.

У 14:25

Здравствена култура 1. Басиљевић Никола  Iр кувар

2. Игњатовић Филип Iр  кувар

 4. Понедељак

20.11.2017.г.

У 15:00

Исхрана 1. Басиљевић Никола  Iр кувар

2. Игњатовић Филип Iр  кувар

 5. Уторак

21.11.2017.г.

У 12:40

Основи  радног права 1.  Шабазовић Душан  ТО IIIр
 6. Уторак

21.11.2017.г.

У 12:40

Основи  права 1.Лазаревић Миљана ком-оIр допунски
 7. Уторак

21.11.2017.г.

У 13:00

Основи  правног поступка 1.  Шабазовић Душан  ТО IIIр
 8. Среда

22.11.2017.г.

У 8:00

Основи рачуноводства
  1. Николић Бранислав ком-оIр допунски
  2. Ристић Марко ком-оIр допунски
 9. Среда

22.11.2017.г.

У 13:00

Куварство 1. Басиљевић Никола  Iр кувар

2. Игњатовић Филип Iр  кувар

 10. Среда

22.11.2017.г.

У 13:45

Професионална пракса 1. Басиљевић Никола  Iр кувар

2. Игњатовић Филип Iр  кувар

 11. Среда

22.11.2017.г.

У 14:25

 

Француски језик
  1. Крстић Милица тт-о Ivр
  2. Лазаревић Миљана ком-оIр допунски
 12. Четвртак

23.11.2017.г.

У 13:40

 

Основе туризма и угоститељства 1. Басиљевић Никола  Iр кувар

2. Игњатовић Филип Iр  кувар

 13. Четвртак

23.11.2017.г.

У 15:10

Канцеларијско пословање 1.Николић Бранислав ком-оIр допунски

2.Ристић Марко ком-оIр допунски

3. Лазаревић Миљана ком-оIр допунски

 14. Четвртак

23.11.2017.г.

У 16:00

Сала МЕШ-а

Борилачке вештине , Физичко васпитање 1.Шабазовић Душан  ТО  Iр

2. Илић Анђела  ПА IVр

 

 15. Петак

24.11.2017.г.

У 11:00

Увод у економију 1.Николић Бранислав ком-оIр допунски

2.Ристић Марко ком-оIр допунски

 

 16. Петак

24.11.2017.г.

У 14:25

Предузетништво 1. Крстић Милица тт-о IVр