„Kako to misliš mi?“ novi projekat Parlamenta

Naše učenice Teodora Marinkov (II-3), Kristina Vojinović (IV-3) i Sanja Prvulović (IV-3), imale su prilike da prisustvuju trodnevnom seminaru programa Mladi u pokretu, čiji je glavni organizator Zaječarska inicijativa.
Ove mlade devojke su kvalitetno provele tri dana u Zaječaru, gde su na kreativan način mogle predstaviti projekat svoje škole, ali su takođe uz podršku mentora Zaječarske inicijative naučile nešto više o pojmu demokratije, njenoj primeni u praksi i učestvovale u diskusiji i razmeni ideja sa srednjoškolcima različitih godina i profila iz gradova Timočke krajine kao što su Bor, Zaječar, Paraćin, Pirot, Aleksinac i drugi.
Nakon navedene obuke, biće realizovane aktivnosti u okviru odobrenog programa naše škole pod nazivom Kako to misliš mi?.
Sve pohvale za Teodoru, Kristinu i Sanju, kao i njihovog mentora i koordinatora parlementa Sašu Bikovića.