Dvostruki uspeh na karate turniru

Evo još jedne lepe vesti o uspehu naših učenika na karate turniru koji je održan povodom 18 godina postojanja Karate kluba „Reikon“ iz Kraljeva. Naime, 28. marta u Vrnjačkoj Banji je održan tradicionalni karate turnir „Kraljevački pobednik 2021“ na kojem je naša učenica Anđela Dimitrijević ostvarila izuzetan uspeh, o čemu smo već pisali.

Još jedan naš učenik, Stefan Petrović, ostvario je izvanredan rezultat.

„Na ovom takmičenju učestvovao je i borski karate klub SUREIDO DOJO, čiji sam član već 7 godina“, kaže Stefan, učenik drugog razreda naše škole. „Od 27 klubova koji su uzeli učešće na ovom turniru, moj klub, SUREIDO DOJO, osvojio je 1. mesto u generalnom plasmanu klubova, a samim tim i pehar za najuspešniji klub. Ja sam se na takmičenju u Vrnjačkoj Banji takmičio u disciplini KATA i osvojio prvo mesto. Svi smo zadovoljni postignutim rezultatima, a naročito moj karate učitelj Nebojša Zahitović.“

Čestitamo Stefanu i želimo mu još puno medalja i uspeha u daljim takmičenjima.