Konkurs na temu „Moja porodica – Moja sloboda“

Dragi učenici, evo prilike da pokažete svoju kreativnost!

Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja raspisalo je konkurs za učenike na temu „Moja porodica – Moja sloboda„.

Cilj konkursa je podsticanje kreativnog izražavanja učenika, vidljivost i promocija učeničkog stvaralaštva u različitim oblastima kreativnih industrija.

Konkurs je otvoren do 15. maja 2020.g. a učenici svoje radove treba da pošalju u digitalnom formatu na elektronsku adresu kreativni.konkurs@mpn.gov.rs.

Radovi mogu biti u pet kategorija:

1. literalno delo,
  2. likovno delo,
  3. fotografija,
  4. muzičko delo ili
  5. video zapis.

U prve tri kategorije predviđeno je individualno učešće, dok je za 4. i 5. kategoriju moguće individulano ili grupno učešće, a grupa može biti i čitavo odeljenje.

Više informacija o samom konkursu, načinu prijave i zahtevima možete pročitati ovde – Kreativni-konkurs ili na sledećem linku.