Психолошка подршка ученицима и родитељима

Драги ученици и родитељи,

Ово је период пун новина, изазова, стрепњи, страхова и непознатих ствари и нама и вама. Видимо да сте редовни у виртуелним учионицама и да Ви, родитељи, поред својих обавеза, својој деци пружате неизмерну подршку у новонасталој ситуацији. Само тако, договором, сарадњом и поштовањем рокова овај тежак период можемо превазићи на најбољи могући начин.

Ових дана је било заиста тешко и вама али и наставницима који су буквално даноноћно радили на повезивању са вама, родитељима, колегама. Само уз максимално разумевање, сарадњу и међусобну толеранцију, овај вид наставе можемо подићи на висок ниво и дочекати крај године са што већим знањем, добрим оценама али што је најважније, доброг здравља.

У сваком тренутку, за Вас смо ту и ми, ваша педагошко – психолошка служба. Ако Вам је потребна било каква додатна помоћ, савет, смерница, ако имате неких недоумица у учењу, сарадњи са наставником, организацијом времена пишите на мејл адресу педагога школе:

pedagogetsbor@gmail.com

Будите нам здрави и чувајте се!