’’Kada ne poštujemo pravila, onda…’’

Kada u?estvujemo na konkursu, symptoms onda osvajamo mesta!

Agencija za borbu protiv korupcije je povodom 9. decembra, Me?unarodnog dana borbe protiv korupcije, raspisala Konkurs za u?enike osnovnih i srednjih škola, studente i prosvetne radnike na temu: ’’Kada ne poštujemo pravila, onda…’’.

Ovogodišnja tema je podstakla profesoricu pravne grupe predmeta Violetu Trajkovi? i naše u?enice Mašu Nikodijevi? III-3 odeljenja i Aleksandru Radi? II-3, da ne poštovanje pravila preto?e u životne pri?e i za to budu nagra?ene i pohvaljene.

U velikoj konkurenciji radova iz svih gradova Srbije, u kategoriji srednjih škola Maša Nikodijevi? osvaja 2. mesto, profesorica Violeta Trajkovi? osvaja 3. mesto, dok je rad u?enice Aleksandre Radi? zapažen i pohvaljen od strane Agencije.

Radove naših u?enica i profesorice, možete pogledati na slede?im linkovima:

Rad Aleksandre Radi?

Rad Maše Nikodijevi?