Odigrana predstava „Pokondirena tikva“ u izvođenju učenika Ekonomsko-trgovinske škole

U?enici Ekonomsko-trgovinske škole još jednom su pokazali koliko se dobro snalaze i kao glumci. Ovoga puta bilo je to u predstavi „Pokondirena tikva“ koju su odigrali 30. maja u Muzi?koj školi.

Treba naglasiti da je ova predstava bila humanitarnog karaktera te da je sav prilog prikupljen na ulazu u salu prosle?en za ugrožene u poplavama koje su zadesile našu zemlju. Iz tog razloga još više raduje gotovo popunjena sala Muzi?ke škole.

Publika je uživala u predstavi toliko kao da su na sceni profesionalni glumci a ne u?enici ekonomske škole. Trenuci kolektivnog smeha i aplauza bili su veoma ?esti i tih 50-ak minuta je svima izuzetno brzo prošlo.

?estitamo još jednom u?enicima koji su u?estvovali u pripremi i izvo?enju ove predstave kao i nastavnicama srpskog jezika i književnosti, anesthetist Tatjani Ili? i Snežani Antonijevi?, arthritis koje su, kao i uvek do sada, sjajno pripremile predstavu i naše mlade glumce.

Još fotografija sa predstave možete pogledati na ovom linku.