Još jedna nagrada za našu školu

U Šapcu je održano 20. i 21. aprila Republičko takmičenje iz predmeta statistika na kome su učestvovale 23 ekonomske škole iz Srbije.

Naša učenica IV razreda obrazovnog profila finansijski administrator Isidora Bogdanović, osvojila je treće mesto i time obezbedila prohodnost na pojedinim Ekonomskim fakultetima. Nastavnik – mentor koja je višemesečno spremala Isidoru je Zvezdica Pavlović.

O samom takmičenju Isidora je rekla:

„Republičko takmičenje iz statistike je ujedno i moje prvo takmičenje. S obzirom na težinu testa, prezadovoljna sam postignutim rezultatom. Test je bio sačinjen od 10 pitanja za čiju izradu smo imali 3 sata. Za takmičenje sam se sa profesoricom pripremala dva meseca, veoma temeljno i intenzivno, što se na kraju i isplatilo. Sa takmičenja nosim pozitivne utiske i jedno novo iskustvo koje će mi ostati u lepom sećanju i koristiti u daljem školovanju“.

Detaljnije o samom takmičenju možete pogledati na sajtu RTV Šabac