Распоред полагања матурских испита у августовском испитном року шк. 2016/2017.год.

 Aktuelno, Vanredni, dopunski i razredni ispiti  Коментари су искључени на Распоред полагања матурских испита у августовском испитном року шк. 2016/2017.год.
авг 142017
 
Ред.

бр.

Датум и време полагања Назив предмета Комисија Кандидат
1. Понедељак

21.08.2017.г.

10:00

Изборнип предмет

Послови правног промета

 

1. Томић Б. Радмила-предс.

2. Трајковић Виплета-испит.

3. Кенић П.Милена – члан

 

1. Стојановић Марко

Прав. Тех. – ванр.

2. Среда

23.08.2017.г.

09:00-12:00

Српски језик и књижевност

(писмени испит)

 

1. Радосвљевић Ђ. Слађана -пред

2. Антонијевић Снежана-  испит.

3. Илић Татјана-члан

 

1.  Настић Бојан IV – 2

2. Грујчић Ана  IV – 1

3. Миленковић Марија IV1

 

3.

 

Четвртак

24.08.2017.

од 11:00

 

Испит за проверу стручно-теоријских знања-ТЕСТ

Финансијски администратор

11:00-14:00

1. Иванишевић Видосава-пред.

2. Ескић Лидија-члан

3. Бојковски Ј. Наташа-члан

 

1. Голубовић Ана- ванр

2. Грујчић Ана  IV – 1

3. Миленковић Марија IV–1

Туристички техничар – олед

11:00-13:00

 

1. Биковић Саша-председник

2. Милетић Јелена –члан

3. Милошевић Стојанка-члан

 

1.Лончар Јелена IV 4

2. Савић Марија  IV 4

Комерцијалиста – оглед

11:00 – 14:00

1. Милановић Наташа-председ.

2. Ескић Лидија –члан

3. Павловић Звездицаа-члан

 

1. Настић Бојан IV – 2

 

4. Петак

25.08.2017.г.

Матурски практични рад

 

 

 

8:00- 9:30

I радни  задатак

10:00- 12:30

II радни задатаk

Комерцијалиста – оглед

9:00 – 12:00

1. Бојковски Ј. Наташа

2. Филиповић Ирена

3. Тасић Олгица- екстерни члан

 

1. Настић Бојан IV – 2

Финансијски администратор
1. Стаменковић Соња

2. Иванишевић Видосава

3.  екстерни члан

 

1. Голубовић Ана- ванр

2. Грујчић Ана  IV – 1

3. Миленковић Марија IV1

 Posted by at 1:10 pm

Распоред полагања поправних испитау августовском испитном року шк. 2016/2017.год.

 Aktuelno, Vanredni, dopunski i razredni ispiti  Коментари су искључени на Распоред полагања поправних испитау августовском испитном року шк. 2016/2017.год.
авг 142017
 
Ред.бр. Датум и време полагања Назив предмета Кандидат
1. Петак

18.08.2017.г.

 у 09:00

Статистика

 

 

1.Реџеплар Алма  III-3

2. Понедељак

21.08.2017. г.

     у 09:00

 

Математика

 

1.Бурчић Софија            I -1

2.Настић Милан             I -1

3.Шерифи Зумрета         I -1

4.Бузејић Немања           I-2

5.Антонијевић Наталија  I- 4

6.Маргиновић Данијела   I -4

7.Нешковић Божица        II-1

8.Михајловић А.              II-3

9.Ристић Марко               III-2

10.Реџеплар Алма           III-3

11.Степановић Катарина III-4

3. Понедељак

21.08.2017. г.

     у 09:00

Државно уређење 1. Грујић Александра . I -2
4. Уторак

22.08.2017.г.

у 09:00

 

Основи права

 

Право

 

1.Петровић Александар I -2

2.Грујић Александра      I -2

3.Радивојевић Давор      I -3

4.Здравковић Сара         II-1

5.Николић Маша            II-3

6.Мартиновић Лазар     III-3

7.Спасић Марко            III-3

5. Уторак

22.08.2017.г.

у 09:00

Хемија

 

1. Цокић Кристина     I -4

 

6. Уторак

22.08.2017.г.

у 09:00

Историја 1. Игњатовић Марина    I-3

 

7. Уторак 22.08.2017.       у   9:00

 

Енглески  језик

 

1. Нешковић Божица    II-1              2. Николић Јована        III-1                3. Маргиновић Лазар    III-3           4. Настић Бојан             IV-2
8. Среда 23.08.2017.       у   9:00

 

Француски језик      

 II страни

 

1. Радивојевић Давор  I-3

2. Антонијевић Наташа  I-4

3. Цокић Кристина     I-4

4. Васиљевић Андријана  II-4

5. Анђеловић Алекса  II-4

6. Спасић Марко         III-3

7. Николић Наташа    III-4

 

*Уколико ученик IV-2, Настић Бојан,  положи  поправни испит из енглеског језика, стиче право полагања  матурског   испита.

 Posted by at 1:09 pm

Распоред полагања ванредник испита у августовском испитном року шк. 2016/2017.год.

 Aktuelno, Vanredni, dopunski i razredni ispiti  Коментари су искључени на Распоред полагања ванредник испита у августовском испитном року шк. 2016/2017.год.
авг 142017
 
Ред.

бр.

Датум и време полагања Назив предмета Кандидат
1. Четвртак

17.08.2017.год.

09:00

Српски језик и књижевност  

1.Тодосијевић Лена

Турист.техн. стари

програм IV раз.

2. Петак

18.08.2017.год.

09:00

Рачунарство и информатика

 

 

1.Лазаревић Миљана

Ком.-оглед  III

раз.

3. Петак

18.08.2017.год.

10:00

Основи економије

 

1. Шабазовић Душан Тех.обезбеђ.  III раз.

 

4. Понедељак

21.08.2017. год.

     у 10:00

 

Историја уметности

 

 

1.Тодосијевић Лена

Турист.техн. стари

програм IV раз.

5. Понедељак

21.08.2017. год.

     у 09:30

 

Систем обезбеђења 1. Шабазовић Душан Тех.обезбеђ.  III раз.

 

6. Уторак

22.08.2017.

У 10:00

Основи економије

 

1. Шабазовић Душан Тех.обезбеђ.  III раз.

 

7. Уторак

22.08.2017.

У 11:30

Право

 

Основи кривичног права и криминалистике

 

1.Тодосијевић Лена

Турист.техн. стари

програм IV раз.

2.Шабазовић Душан Тех.обезбеђ.  III раз.

8. Среда

23.08.2017.

У 10:00

Логика

 

Филозофија

1. Шабазовић Душан Тех.обезбеђ.  III раз.

2.Тодосијевић Лена

Турист.техн. стари

програм IV раз.

 

 Posted by at 1:08 pm