Blog Detail

30 јан 13
Sonja Stamenković
one comments

Ove školske godine smo poranili sa obeležavanjem Dana Svetog Save uz blagoslov Ministarstva.

Sve?ana priredba održana je 25. januara u organizaciji naših vrednih profesorica srpskog  jezika Snežane Antonijevi? i Tatjane Ili?. Priredbi su prisustvovali svi zaposleni i tradicionalno u?enici prvog razreda.

U?esnici priredbe (predstavnici odeljenja  III -1, health III-2  i III-4 – Nikola Milovanovi?, arthritis Aleksandar Veljkovi?, prostate Jelena Zdravkovi?, Ana Gligorijevi?, Ana Pusica, Milana ?iri?, Miša Cvetkovi?, Jelena Trailovi?, Nadja Mihajlovi?, Milica Koji?, Ana ?ulinovi?, Miljana Jovanovi? i Aleksandra Milenkovi?, Tamara ?ori?, Valentina Trailovi? i Sara Anti?)  su svojim izvo?enjem  u glumi, recitovanju, kazivanju teksta I pevanju  oduševili prisutne I naravno bili nagra?eni gromoglasnim aplauzom.

Svim  u?esnicima ?estitamo jer  su nam  priredili ovakav užitak.

1 Comment

1. Nikola фебруар 2, 2013 at 8:42 pm

Blago školi kada ima ovakve učenike! 🙂